“Trabzonspor Adanmışlığın Sembolüdür”

32

Saadet Partisi (SP) Sultanbeyli İlçe Başkanı Fetullah Bülbül ve İlçe Teşkilatı Trabzonspor’un 52. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Sultanbeyli Trabzonsporlular Derneği’ni ziyaret etti.

Marmara Haber Ajansı’nın (MHA) haberine göre; Türk futbolunun başarılı takımlarından Trabzonspor’un 52. kuruluş yıldönümü günü dolayısıyla SP İlçe Başkanı Bülbül ve heyetin Sultanbeyli Trabzonsporlular Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette, dernek başkanı Ali Kemal Çiçek ve yönetimi hazır bulundu.

“Trabzonspor Aynı Zamanda Adanmışlığın Sembolüdür”

Ziyarette konuşan Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı Fetullah Bülbül, “Trabzonspor Türkiye’de sadece bir futbol kulübü değil aynı zamanda bir sosyal dayanışma ve adanmışlığın sembolüdür. 1967 yılından bu yana  vermiş olduğu mücadele ile ülkemize çok kıymetli başarılar ve sevinçler yaşatmıştır. Bundan sonraki çalışmalarında ülkemiz adına nice büyük başarılar getirmesini dilerim” diye konuştu.

Başkan Çiçek ise, Trabzonspor’un Türk futbolundaki önemine değindikten sonra ziyaret dolayısıyla Başkan Bülbül ve heyetine teşekkür etti.

Ziyaret çektirilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Marmara Haber Ajansı (MHA)