Sultanbeylili Gazeteciler Hamsi Şöleninde Buluştu

82

Sultanbeyli bölgesinde gazetecilik yapan  basın kuruluşu sahipleri ve temsilcileri Cansu TV’nin ev sahipliğinde düzenlenen hamsi şöleninde bir araya geldi.

Sultanbeyli ve Sancaktepe bölgesinde gazetecilik faaliyetlerinde bulunan basın kuruluşu temsilcileri, Cansu TV İmtiyaz Sahibi Cihan Güney’in ev sahipliğinde Altunışık Düğün Salonları Sultanbeyli Şubesi’nde bir araya geldiler. Hamsi şöleniyle buluşan gazeteciler mesleki çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Gazetecilerin birlik ve beraberliğinin önemine dikkat çeken ev sahibi Cansu TV İmtiyaz Sahibi Cihan Güney, hamsi şöleniyle meslekteki arkadaşlarıyla buluşup gazetecilik faaliyetlerini değerlendirme imkanı bulduklarını söyledi.

Gazeteciler de ev sahibi Güney’e etkinlik için teşekkür etti. Programa UİGAD Genel Başkanı Cesim Yener, UİGAD Genel Sekreteri ve Teferruat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Selçuk Taşdemir, UİGAD İstanbul İl Temsilcisi ve Bölge Haber Ajansı İmtiyaz Sabibi Emrullah Güvenir, SUSAGAD Başkanı ve İzgi Medya İmtiyaz Sahibi Gökhan İzgi, Sultanbeyli Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Olgun Kızıltepe, Cansu TV Yayın Müdürü Cansu Güney ve Marmara Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni  katıldı.