Sultanbeyli’de Kadınların Yeni Gözdesi: Leaf Butik

72

Sultanbeyli’de kadınlara yönelik modern bir giyim mağazası açıldı. Kuran Kursu Caddesi’nde hizmete giren Leaf Butik, Sultanbeyli’deki kadınların yeni gözdesi.

Sultanbeyli’nin tanınmış kadın gazetecilerden biri olan Binnur Güvener, Sultanbeyli’de kadın giyim mağazası açtı. “Leaf Butik” adlı kadın giyim mağazasının açılışına; AK Parti İlçe Başkanı Ali Tombaş, Eğin Şirketler Grubu Başkanı Cemal Eğin, Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Lafçı, Esnaf Odası Başkanı Ömer Erdoğan, Esnaf Odası Başkan Vekili Erol Koç, Esnaf Odası Genel Sekreteri Sultan Çilek Nazlı, Kars Ardahan Iğdır İş Adamları Dernek Başkanı Kenan Karakoç, AK Parti İlçe Başkan Yardımcıları Yusuf Karabulut ve Mehmet Işık, Bölge Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Cesim Yener, Sultanbeyli Sancaktepe Gazeteciler Platformu (SUSAGAD) Başkanı ve İzgi Medya İmtiyaz Sahibi Gökhan İzgi, Sultanbeyli Kent Meydanı Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Aydın, Doğuş TV Yönetim Kurulu Başkanı Nergiz Süslü, Atatürk Düşünce Derneği (ADD) Yönetim Kurulu’ndan Elif İnce, Master Hukuk Bürosu’ndan Avukat Orhan Bozdemir, Sultanbeyli İş Kadınları Derneği Başkanı Hasret Alcellat ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Tasarımı ve iç dekoru ile dikkat çeken mağazanın açılış kurdelesi dualar eşliğinde protokol tarafından kesildi. Davetliler daha sonra mağazayı gezerek bilgi aldı.

Leaf Butik, Kadınlara Çok Şey Vaat Ediyor

Kadın giyimine yenilik kazandıran Leaf Butik’te kadınlar için özel tasarım kıyafetler sunuluyor. Giyim trendlerine odaklanan Leaf Butik, her kadın için uygun kıyafetler sağlama misyonu ile faaliyetlerine başladı. Sultanbeyli’nin en seçkin kadın giyim mağazası vizyonu ile de yola çıkan Leaf Butik, kadınlara çok şey vaat ediyor.

Leaf Butik Nerede ?

Adres: Mehmet Akif Mahallesi Kuran Kursu Caddesi No: 29/C Sultanbeyli.

Telefon:  0 533 194 93 54