Sultanbeyli Genç Kızılay’ı İlçede Gönülleri Fethediyor

52

Yusuf Olcay Sezer başkanlığındaki Genç Kızılay Sultanbeyli Şubesi ilçede, 7’den 70’e herkesin gönlünü fethediyor. Sultanbeyli Genç Kızılay’ı düzenli olarak yapılan program ve etkinliklerle adından sıkça söz ettiriyor.

Genç Kızılay Sultanbeyli Şubesi, ilçede yapılan etkinliklerle takdir ediliyor. Toplumun herkesiminin yanında yer alan Kızılay gönüllüleri ilçede çalınmadık kapı bırakmıyor. 15 Temmuz’da Şehit ve Gazi olanların aileleri düzenli bir şekilde ziyaret edilmesi, Dünya Engelliler Günü’nde Sultanbeyli’den bir kişi ile Fenerbahçe Stadında maç izlenmesi, Düzenli kumanya dağıtımı, Belirli gün ve haftalarla ilgili etkinlikler, vatandaşlarla iç içe programlar, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde kent meydanında çeşitli programlar, ilçe camilerinin temizlenmesi, ÖSYM sınavları sonrası ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere kalem ve silgi toplanması, ormanlık ve mesire alanlarında çöplerin toplanması, Kızılay için kurban derilerinin toplanması, doğa yürüyüşlerinde gönüllü üyelerle birlikte yer alma gibi birçok sosyal proje ve etkinlik organize edildi.

Görevlerini Başarıyla Sürdürüyor

1,5 yıldır Genç Kızılay Sultanbeyli Şube Başkanlığı görevini yürüten Yusuf Olcay Sezer, 2016 yılından beri Sultanbeyli Erzurumlular Derneği Gençlik Kolları Başkan vekilliği görevini de sürdürüyor. Ak Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Birim Komisyon Üyesi olan Sezer, aile şirketlerinde yöneticilik yapıyor.