S.O.S.YAL MEDYA KİTABI SOSYAL MEDYA’YI YENİDEN TANIMLIYOR

S.O.S.YAL MEDYA KİTABI SOSYAL MEDYA’YI YENİDEN TANIMLIYOR

Gazeteci yazar Gökhan İZGİ’nin ilk kitabı S.O.S.YAL MEDYA çıktı!

“Metamorfoz Yayın Grubu Mat Kitap Yayın Konsepti” tarafından yayınlanan S.O.S.YAL MEDYA isimli eser tüm kitap satış mağazaları ve internet satış sitelerinde kitap severlerle buluştu.

Gökhan İZGİ, S.O.S.YAL MEDYA isimli kitabında sosyal medyanın avantaj ve dezavantajlarının yanı sıra bu kavramın toplum-aile yapısı ve çocukların psikolojik gelişimleri üzerine etkilerini de ayrıca inceleyerek yararlı sosyal medya kullanımını detaylarıyla anlatıyor.

Eserinde aynı zamanda sosyal medyayı ticari bakış açısı ile de değerlendiren İZGİ, sosyal medya ile ticaret ilişkisini, doğru pazarlama tekniklerini ortaya koyuyor ve başta geleceğin sosyal medyası olmak üzere daha birçok konuya ayrıntılı olarak olarak ele alıyor.

Tüm dünyayı esir eden ve her gün saatlerce ekranda hapsolmaktan kurtulmak ve “Nasıl daha yararlı bir sosyal medya kullanıcısı olurum?” diye düşünüyorsanız sorularınızın cevaplarını bu kitapta bulabilirsiniz.

Sosyal medya başlı başına bir araştırma konusu ve bu konu hakkında her yaştan insanın bilgi sahibi olmasını sağlayacak olan S.O.S.YAL MEDYA kitabı bu konuda herkes için merak edilen soruları cevaplıyor. S.O.S.yal Medya kitabına şimdi tüm kitap satış mağazalarından ve internet satış sitelerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Keyifli okumalar.

autocad lt satın al

Benzer Haberler