Recep Akdağ: İstanbul’u CHP ve HDP Zihniyetine Teslim Etmeyeceğiz

Recep Akdağ: İstanbul’u CHP ve HDP Zihniyetine Teslim Etmeyeceğiz

Eski Sağlık Bakanı ve Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, İstanbul Sultanbeyli’de hemşerileriyle buluştu. Akdağ, ” İstanbul’u CHP ve HDP zihniyetine bırakmayacağız” dedi.

65. Hükümet Dönemi Sağlık Bakanı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, Horasan Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kılıç ve Ak Parti Horasan İlçe Başkanı Recep Karataş’la birlikte Sultanbeyli Erzurumlular Derneği’nde hemşerileriyle bir araya geldi.

Akdağ, Erzurumlu hemşerileriyle bir araya gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Akdağ, her şehre en az birkaç kez gittiğini ve halkla sürekli iç içe olduklarını söyledi. Eski Bakan Akdağ, “Yurt dışına da çok gittim. Bizim Erzurumlu olduğumuzu bilen insanlar Erzurumlulardan hep memnun kaldıklarını, Erzurumluların vatanına, milletine, bayrağına, ezanına nasıl bağlı kaldıklarını anlatıyorlar. Hepimiz aynı toprağın ahlakı ve kültürüyle büyüdük” şeklinde konuştu.

“İstanbul’u CHP ve HDP zihniyetine bırakmayacağız”

Bakan Akdağ sözlerini şöyle sürdürdü: “Erzurumlu inançlarına sonuna kadar bağlıdır. Biri ezana, Allah’a dil uzatırsa öleceğini bilse dönmez. Erzurumlu vatan dediğin zaman bana ne olacak diye düşünmez. İstanbul’u CHP ve HDP zihniyetine bırakmayacağız.”

Benzer Haberler