KURBAN BAYRAMINDA ŞEHİT AİLELERİNE ANLAMLI ZİYARET

6

Sultanbeyli Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü İlknur Tatar Kula ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdür Vekili Selda Özmen ilçemizde yaşayan tüm şehit ailelerimiziKurban Bayramı dolayısıyla ziyaret ederek Kaymakam Sayın Metin Kubilay’ın selamlarını iletti ve Şehit ailelerimizin Kurban Bayramlarınıtebrik etti.

Bayramlarda en önemli şeyin hatırlanmak olduğunu dile getiren Kaymakamımız Sayın Metin Kubilay, yaptığı açıklamada “Bizler, Şehit ve Gazilerimiz sayesinde bu topraklarda barış, kardeşlik ve huzur içinde yaşamaktayız. Canları uğruna bu Vatanı bizlere emanet eden, Devletimizin ve Milletimizin bekası uğrunda büyük fedakârlıklar gösteren Aziz Şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi hiçbir zaman unutmayacağız.”

Bayramların paylaşma ve yardımlaşma duygularını arttırdığını belirten Kaymakam Kubilay, “Başta Aziz Şehitlerimiz ve Kahraman Gazilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın Mübarek Kurban Bayramlarını tebrik ediyor; birlik ve beraberlik içerisinde nice sağlıklı ve mutlu bayramlara ulaşmayıCenabı Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

Şehit aileleri, Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay’ın kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadığını belirterek, bu anlamlı bayram gününde kendilerine yapılan ev ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Kaymakam Metin Kubilay’a teşekkür ederek Devletimizin birliğinin daim olması yönünde dualarda bulundular.

#teferruatgazetesi #sultanbeyli #kurbanbayramı