Keskin: Hepimiz Sultanbeylisporluyuz

Keskin: Hepimiz Sultanbeylisporluyuz

Sultanbeyli’de Sultanbeyli Belediyespor yararına özel bir gece düzenlendi. Gecede konuşan Belediye Başkanı Keskin, “Hepimiz Sultanbeyli Belediyesporluyuz” dedi.

Gecede konuşan Sultanbeyli Belediyespor Kulübü Başkanı Bayram Ekşi, kulüp olarak 200 futbolcu ve 150 öğrenciye sahip olduklarını söyledi. Ekşi, şöyle konuştu: “İçinde bulunduğumuz zor şartlar altında Allah’ın izniyle pazar günü Erzincanspor’u kendi evimizde konuk edeceğiz. Ekonomik açıdan yardımcı olan herkese teşekkür ederiz.”

Programda konuşan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “Sultanbeyli Belediyesporumuz 1986 yılında kuruldu ve 1992 yılında resmileşti Kulübümüzü her daim desteklemeye devam edeceğiz. Bu anlamda vefakâr taraftar grubumuza teşekkür ederiz. Pazar günü grubun lider takımını kendi sahamızda konuk edeceğiz. Hepimiz Sultanbeyli Belediyesporluyuz ama o gün en iyi şekilde misafir takımımızı bol gollerle göndereceğiz” diye konuştu.

Programa; Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tombaş, Önceki dönem Ak Parti İlçe Başkanı Ali Sevinç, CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Murat Kantekin, Saadet Partisi İlçe Başkanı Fetulllah Bülbül, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Abdurrahman Açıkgöz, UİGAD Genel Başkanı Cesim Yener ve yönetimi, Belediye Meclis üyeleri, İlçe Müftüsü Hasan Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Çağlar, Muhtarlar, STK Temsilcileri, Sultans Taraftar grubu, Genç Fenerbahçeliler grubu, İş Adamları ile birlikte Sultanbeyli Belediyespor yöneticileri, futbolcular ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Benzer Haberler