Gazeteci Cesim Yener UİGAD Başkanlığına Aday

Gazeteci Cesim Yener UİGAD Başkanlığına Aday

Gazeteci Cesim Yener Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (UİGAD) başkanlığına  aday olduğunu açıkladı.

Yener yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Değerli UİGAD ailesi; UİGAD Kurucular Kurulu üyeleri olarak derneğimizin iyi bir yere gelmesi için elimizden geleni yaptık.
UİGAD’ın ilk başkanı Sayın İzzet Aydın’ın yönetiminde derneğimiz önemli mesafeler kaydetti. Bu süreçte yönetime desteğimizi esirgememeye gayret gösterdik. Sayın İzzet Aydın ve yönetimine UİGAD’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.
Sayın Aydın’ın da belirttiği gibi gelinen süreçte bir yönetim değişikliği hasıl oldu. Yapılan istişareler sonucu arkadaşlarımızın da teveccühü ile UİGAD Başkanlığına talip oldum. Beni bu görev teşvik eden arkadaşlarımıza minnettarım.
15 Kasım 2019 tarihinde olağanüstü genel kurul toplantısı yapılacaktır. Genel Sekreter Selçuk Taşdemir’in yönetiminde olağanüstü genel kurula gidilecektir.
UİGAD’ın değerli üyelerinin de desteği ile derneğimizin yönetimine layık görüldüğümüzde derneğimizi daha iyi yerlere getirmek için var gücümüzle çalışacağımızı bilmenizi istiyoruz.
UİGAD’la ilgili birçok projemiz var. Derneğimize katılacak yeni üyelerle birlikte çok daha farklı bir UİGAD göreceğinizi vaat ediyoruz. Bu yeni süreçte mevcut ve yeni üyelerimizin desteğine ihtiyacımız olacak.
Önerilerinize ve eleştirilerinize her açık olduğumuzu; şeffaf bir yönetim sergileyeceğimizi ve sadece UİGAD’ın çıkarlarını ön planda tutacağımızı deklare ediyoruz.
Eksiklerimiz, yanlışlarımız ve düşünemediklerimiz mutlaka olacaktır. Sizinle birlikte bu tür sorunları aşacağımıza inanıyorum.
Sayın İzzet Aydın’a yeni oluşumlarında başarılar dileriz. UİGAD’a desteklerinin devamını bekliyoruz.
Olağanüstü genel kurul sonrası oluşturulacak yeni yönetimimizin UİGAD ailesi için hayırlı olmasını diliyorum.
Yapacak çok işimiz var; biz hazırız…
Saygılarımla…”

Benzer Haberler