Eren Erdem’in Durağı Sultanbeyli (Video)

Eren Erdem’in Durağı Sultanbeyli (Video)

CHP PM üyesi ve eski milletvekili Eren Erdem teşekkür ziyaretleri kapsamında Sultanbeyli ilçesine geldi. CHP İlçe Teşkilatı’nda partililer ve vatandaşlarla buluşan Erdem’e büyük ilgi gösterildi.

Eren Erdem’in CHP örgütlerine yönelik teşekkür ziyaretleri devam ediyor. Erdem’in bu kapsamdaki son durağı Sultanbeyli oldu. Erdem’i partili yöneticiler, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar karşıladı. Erdem yaptığı konuşmanın ardından partililerden gelen soruları da yanıtladı.

Erdem ziyaret sonrası yaptığı paylaşımda, “Bugün Sultanbeyli ilçemizdeydik. Bu saate kadar bizimle olan emektar yol arkadaşlarıma teşekkür ederim. Teşekkürler Sultanbeyli” ifadelerini kullandı.

CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Hayati Bozkaya ise ziyareti dolayısıyla Erdem’e teşekkür etti. Bozkaya, “25. ve 26. dönem Milletvekilimiz aynı zaman Parti Meclis Üyemiz olan Sayın Eren ERDEM’in ilçe başkanlığımıza yapmış olduğu ziyaret ve teşekkür buluşması için hem kendilerine hemde katılan çoşkulu, kıymetli tüm CHP Sultanbeyli İlçe Örgütümüze çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

Benzer Haberler