CHP’li Kantekin Kılıçdaroğlu ile ne görüştü?

CHP’li Kantekin Kılıçdaroğlu ile ne görüştü?

Önceki dönem CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı olan ve yerel seçimlerdeki başarılı politikasıyla öne  çıkan siyasetçi Murat Kantekin, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.

Görüşme fotoğrafını sosyal medya hesabından yayımlayan CHP’li Kantekin görüşme sonrası Marmara Haber Ajansı’na (marmarahaberajansi.com) konuştu. Kantekin, “Dün sabah Genel Başkanımızla başbaşa özel bir görüşme gerçekleştirdim. Genel Başkanımız, Sultanbeyli’de yerel seçimde aldığımız başarıyı taktir ederek, İstanbul’da en yüksek oy arttıran ilçe olduğumuzu ifade etti. İBB seçimleri için Sultanbeyli’nin kilit önemde olduğunu, burada yükselttiğimiz oy oranı ve aldığımız başarının İstanbul’un kaderini etkilediğini söyledi. Yerel seçim süreci ve aday stratejisi ile başarıyı yakaladığımızı, kendisinin de bizleri kutladığını, başından beri Sultanbeyli’yi yakından takip ettiğini ifade etti” dedi.

“İlkeli Siyaset Üretme Gayretindeyiz”

“Bununla birlikte kongre sürecini konuştuk” diyen Kantekin, “Başından beri söylediğim gibi, yol arkadaşlarım ile CHP’de iktidar olmayı değil, CHP’yi iktidar yapmayı amaçladığımızı, bu doğrultuda ilkeli siyaset üretme gayretinde olduğumuzu belirttim” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler