Bülbül: Seçimler İçin Değil Nesiller İçin Çalışıyoruz

73

Sultanbeyli SP’de Halka İlişkiler Birim Başkanlığı tarafından düzenlenen “Tatlı Yiyelim Tatlı Konuşalım” etkinliğinde İlçe Başkanı Fetullah Bülbül, vatandaşlarla gündemi değerlendirip sohbet etti.

Saadet Partisi (SP) Sultanbeyli İlçe Başkanlığı tarafından “Tatlı Yiyelim Tatlı Konuşalım” etkinliği düzenlendi. Etkinliğe partililerin yanı sıra ilçe halkı da katılım gösterdi. Programda siyaset ve yerel gündemin yanı sıra gündelik konularda da fikir alışverişinde bulunuldu.

SP İlçe Başkanı Fetullah Bülbül, parti olarak Sultanbeyli’de çalışmalarına en verimli şekilde devam edeceklerini söyledi. Bülbül, “Seçim dönemi öncesinde de aylık olarak düzenlediğimiz etkinliğimizi seçimden sonra da devam ettirelim istedik ve her ay bu şekilde vatandaşlarımızla bir araya gelerek sohbet edeceğiz. “Tatlı Yiyelim Tatlı Konuşalım” etkinliğinde farklı partiler ve görüşlerden vatandaşlarımızla kutuplaşmaları ortadan kaldırarak rahatça konuşup kaynaşabileceğimiz bir organizasyon. Sadece siyaset değil, futbolda konuşabileceğimiz samimi bir ortamda amaç bir araya gelebilmek” diye konuştu.

“Seçimler İçin Değil Nesiller İçin Çalışıyoruz”

Başkan Bülbül sözlerine şöyle devam etti: “Milli Görüş Hareketi olarak hangi noktada duruş sergiliyorsak haksızlık karşısında susmamanın bir vecibe olduğunu biliyoruz. Yapılan doğrunun da yanında olacağımızı belirtmek isterim. Yeni sezona kadar kadromuzu hazırlama çalışmalarımız sürecek. İlçede aktif bir siyaset izleyeceğiz. Çeşitli organizasyonlarımız devam edecek. Belediye Meclisi gündemini de takip edip halk meclisine de devam edeceğiz, sadece seçimler için çalışmıyoruz, nesiller için çalışıyoruz, dim dik ayaktayız. Yine böyle devam edeceğiz. Bir bir şeyi söylerken siyasi olarak kaç puan getirir götürürden ziyade Allah ne der ona bakarız. Bu mücadelenin karşılığını da ondan bekleriz.”