Ayakkabı sektörünün kalbi Bursa’da atıyor

94

Büyükşehir Belediyesi ve Network Fuarcılık işbirliğiyle düzenlenen, Türkiye’deki ayakkabı üreticileri ile tedarikçileri aynı çatı altında buluşturan 3. BURSAF Ayakkabı ve Deri Ürünleri Fuarı, kapılarını sektör profesyonellerine açtı.

Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’nın fuar endüstrisinden daha fazla pay alabilmesini sağlamak ve sektöre hareket kazandırmak adına Network Fuarcılık’la ortaklaşa düzenlediği 3. BURSAF Ayakkabı ve Deri Ürünleri Fuarı’nın açılışı, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde (Merinos AKKM) gerçekleştirildi.

https://www.youtube.com/watch?v=Os1GYpIKQ_8&feature=youtu.be

Türkiye içi ve dışından birçok firmanın yer aldığı organizasyonun açılışı Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Vali Yardımcısı Mustafa Gündoğan, Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu Başkanı Ahmet Aydan, Bursa Ayakkabıcılar Odası Başkanı İbrahim Aytekin, BTSO Ayakkabı ve Deri Ürünleri Komitesi Başkanı Mümin Çelik ve Network Fuarcılık Genel Müdürü Hasan Eker tarafından birlikte yapıldı. 26-29 Haziran tarihleri arasında açık kalacak 3. BURSAF Ayakkabı ve Deri Ürünleri Fuarı’nda, firmalar arası ikili görüşmeler de sektöre önemli katkı sağlayacak.