“Amacımız her zaman Sultanbeyli’mize hizmet etmek”

“Amacımız her zaman Sultanbeyli’mize hizmet etmek”

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, muhtarlarla bir araya geldi.

Muhtarlar Günü münasebetiyle özel program düzenlendi. Aydos Sosyal Tesisi’nde düzenlenen programda Belediye Başkanı Hüseyin Keskin muhtarlarla buluştu. Programın ardından muhtarlar Kent Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. Programda konuşan Başkan Keskin, muhtarların “19 Ekim Muhtarlar Günü”nü kutladı. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yürüttüğü Barış Pınarı Harekatına değinen Başkan Keskin, “Terör örgütlerine karşı yapılan tüm operasyonlara destek veriyoruz. Şehit olan tüm şühedamızı rahmet ve minnetle anıyoruz. Gazilerimize de acil şifalar diliyoruz. Onların bize emaneti olan coğrafyamızı da koruyarak birlik ve beraberliğimizi devam ettirmeliyiz. Türk Silahlı Kuvvetleri’mizin başarıyla yürüttüğü Barış Pınarı Harekatı’yla sahada ve masada istediğimizi aldık. Bizleri oyalayan, bizleri farklı bir boyuta taşımaya çalışan akla çok büyük bir ders verdik.” dedi.

Muhtarlık kurumunun oldukça önemli olduğuna değinen Başkan Keskin, “Amacımız her zaman Sultanbeyli’mize hizmet etmek. Bizlerin el ele vermesi ilçemize daha fazla hizmet etmemizi sağlar. Bu açıdan muhtarlarımızla hep bağlantıdayız. Bundan dolayı muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi. Programda Başkan Keskin, mülkiyet süreciyle ilgili de bilgi verdi.

Muhtarlar Dernek Başkanı ve aynı zamanda Hasanpaşa Muhtarı olan Orhan Bahadır, böyle bir organizasyon düzenlendiği için emeği geçenlere teşekkür etti.  Tüm muhtarların gününü kutladı.

İlçe Kaymakamı Metin Kubilay da yaptığı konuşmada muhtarlara emekleri için teşekkür etti. Konuşmaların ardından Başkan Keskin ve Kaymakam Kubilay muhtarlara başarı belgesi takdim etti.

 

Benzer Haberler