AK PARTİ’DEN UİGAD’A ZİYARET

AK PARTİ’DEN UİGAD’A ZİYARET

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Tombaş ve yönetimi UİGAD Genel Merkezi’ne 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını münasebetiyle ziyarette bulundu.

Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği’nin yeni genel merkezine Ak Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Tombaş ve yönetimi ziyarette bulundu. Başkan Ali Tombaş ve yönetimi ziyaret sırasında UİGAD Genel Başkanı Cesim Yener ve UİGAD Genel Sekreteri Selçuk Taşdemir ağırladı. Başkan Yener, Ak Parti ilçe yönetimine 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını unutmayarak derneğin genel merkezine yaptıkları ziyaret için kendilerine teşekkür ederken, hem akademik alanlarda hem de pandemi sürecinde derneğin yürüttüğü faaliyetler hakkında istişarede bulunuldu.

“AK PARTİ SULTANBEYLİ İLÇE BAŞKANLIĞI, PARTİYE 18 BİN YENİ ÜYE KAZANDIRDI”

Başkan Tombaş ve yönetimi Ak Parti Genel Merkezinin başlattığı ve İstanbul İl Başkanlığı tarafından da 100 bin yeni üye projesi kampanyasına verdikleri destekten bahsederken, 18 bin yeni üye kazandırdıklarını açıkladı.

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından genel merkezin üye çalışmalarına destek vermek amacıyla başlatılarak 100 bin yeni üye projesi ile çıktıkları bu yolda; İstanbul’un Anadolu yakasında ilk olarak Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’ın Sultanbeyli’ye gelerek ziyaretini gerçekleştirdi. Yeni üye çalışmaları kapsamında Başkan Tombaş partiye 18 bin yeni üye kazandırıp toplamda 70 bin üye ile yollarına devam ettiklerini belirtirken, 31 Mart yerel seçimlerinde de 180 bin seçmene birebir ulaşarak Ak Parti Genel Merkezi tarafından rol model olduklarını söyledi.

Ayrıca AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım, Medya Başkanı Mahir Ünal tarafından da ilçede yürüttüğü her türlü projelerle ulusal basında yer verdiğini ve aynı şekilde ilçede örnek teşkil eden çalışmalara devam edeceklerine de açıkladı.

Başkan Yener 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını unutmayarak gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Ziyaretin sonunda Başkan Tombaş’a plaket takdim edilerek hatıra fotoğrafı çekildi.

Benzer Haberler